جعبه هدیه چوبی
جعبه های هدیه چوبی لوکس باکس بسیار با کیفیت و با استفاده از متریال درجه یک و بسیار مرغوبی طراحی و تولیده شده اند. طراحی متفاوت این باکس های چوبی سبب کارآیی بیشتر این جعبه ها شده است .ظاهر زیبا، طبیعی و لطیف چوب باعث شده است که افراد زیادی استفاده از جعبه هدیه چوبی را برای کادو های فانتزی خود ترجیح بدهند و به این جعبه ها روی بیاورند.
جعبه های چوبی لوکس باکس  با جنسی از چوب طبیعی
لوکس باکس در میان جعبه های ارائه شده خود ، بنابر خلاقیت و استفاده از با کیفیت ترین متریال در ساخت جعبه های خود ، نمونه جعبه هایی از جنس چوب طبیعی طراحی و تولید کرده است که توانسته است تا نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند که ما در ادامه قصد داریم تا شما همراهان را بیشتر با فرآیند تولید این دسته از جعبه ها آشنا نماییم .
سینی پذیرایی چوبی لوکس باکس
سینی های چوبی امروزه کاربردهای بیشتر نسبت به گذشته دارند . علاوه بر کاربردهای قبلی ، سینی سرو چوبی امروزه کاربرد تزیینی و دکوراتیو نیز پیدا کرده اند .گاهی برای سرو فست فود ، یا پیش غذاها و یا حتی به عنوان وسیله ی تزئینی برای قرار دادن شمع و گل مورد استفاده قرار می گیرد . لوکس باکس به عنوان تنها تولید کننده باکس های چوبی در کشور ، اقدام به تولید و طراحی سینی های چوبی لوکس کرده است . سینی چوبی با داشتن جنسی از چوب طبیعی درجه یک ،سینی بسیار مقاوم و مستحکم در برابر هر گونه شکستگی و یا افتادن از ارتفاع هستند. جنس این سینی های چوبی از چوب طبیعی درجه یک با روکشی از مواد عایق کننده و جلادهنده می باشد ک همین ویژگی سبب کیفیت ، دوام و ماندگاری این سینی های چوبی شده است.
جعبه‌ آجیل و خشکبار
جعبه های پذیرایی چوبی آجیل و خشکبار لوکس باکس دارای پارتیشن بندی هایی در ابعاد مختلف جهت گنجاندن ظرفیت های متفاوتی از انواع آجیل و خشکبار، با جنسی از چوب و متریال بسیار با کیفیت و درجه یک. جعبه چوبی انتخابی جذاب و متفاوت برای بسته بندی است. شما عزیزان می توانید از این جعبه ها برای بسته بندی انواع آجیل و خشکبار استفاده نمایید . ظرافت و زیبایی بافت چوب در این جعبه ها موجب می شود که ظاهری بسیار چشم نواز داشته باشند . همین امر افراد را مجاب می کند که بدون لحظه ای درنگ ، جعبه مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنند.