قوطی مقوایی متالایز ، داخل سفید با قیمت مناسب در اندازه های مختلف
زمان خرید و انتخاب بسته بندی مناسب، متریال و ساختار داخلی آن از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، قوطی مقوایی متالایز نیز به عنوان یک باکس و محفظه برای هر نوع محصولی مناسب بوده و آن ها را در طول مدت زمان بیشتری حفظ می نماید. انواع قوطی های مقوایی استوانه ای در اندازه های مختلف به صورت متالایز و یا اخل سفید تولید میشوند، متالایز از رطوبت جلوگیری نموده و برای محصولاتی از جمله مواد غذایی و خوراکی گزینه ای منحصر به فرد و قسمت مناسب است. اندازه های مختلف قوطی مقوایی آن را مناسب ترین بسته بندی برای هر نوع محصول در هر میزانی نموده است.
طراحی و سفارش سازی جعبه عطر و ادکلن جیبی برای انواع برند ها
بیشتربرند های معرف عطر و ادکلن، اغلب بسته بندی های طراحی و سفارش سازی شده ای را خریداری می نماید، به طوریکه این جعبه ها متناسب با محصولات و بر اساس سبک برند و سلیقه مشتریان باشند. جعبه عطر ادکلن پرفیوم جیبی نیز با در نظر داشتن مواردی مثل نیاز بازار، تمایز برند و.. طراحی و برای معرفی برند، تبلیغات، هدیه برای انواع برند ها سفارش سازی میشوند. معمولا طراحی و سفارش سازی هر دو فرآیندی هستند که طبق نظرات و مدل محصولات توسط لوکس باکس انجام میشوند.
سفارش سازی جعبه عطر و ادکلن کادویی به صورت عمده
هر کسب و کار و برند عطر و ادکنی به دنبال بسته بندی مخصوص به محصولات خود میگردد و مهم است بهترین را انتخاب نماید. سفارش سازی جعبه های عطر و ادکلن پرفیوم نقش مهمی در رشد و بهتر دیده شدن برند ها دارد. این جعبه ها مزایای خاصی را ارائه نموده که هر کدام از آن مزیت ها به تنهایی مفید هستند. به طور کلی سفارش سازی و خرید عمده این جعبه هارد باکس موجب صرفه جویی در هزینه و زمان میشود و حتی تصویر کلی بیزینس ها را ارتقا میدهد. لوکس باکس انتخابی مطمئن برای سفارش سازی این جعبه های هارد باکس ها در هر ابعاد و رنگ و طرحی است و آنها را به گونه ای دقیق و متناسب با محصولات و برند آن طراحی و تولید مینماید.
در چه مواردی بهتر است از جعبه هارد باکس به جای جعبه چوبی استفاده کرد؟
هنگام سفارش وخرید یک بسته بندی گزینه های متنوعی بیش روی مشتریان قرار دارد که در بین آنها جعبه هارد باکس میتواند بهترین انتخاب باشد و براساس نوع و سبک برند ها مورد استفاده قرار گیرد. معمولا در هر مواردی بهتر است از جعبه هارد باکس به جای جعبه چوبی استفاده نمود چراکه هارد باکس در هر مدلی تولید و دیزاین سازی میشود و برای هر نوع محصولی از جمله دارو، مواد غذایی، پوشاک و... مناسب است.
خرید انواع مختلف قوطی مقوایی لوکس باکس با کاغذ کرافت وآسان بازشو
هنگام خرید انواع مختلفی از قوطی مقوایی در مدل های متنوع مسائل و موضوعاتی که اغلب مد نظر مشتریان قرار میگیرد جزئیات و مکانیزم این گونه بسته بندی است که بر اساس میزان محصول و ارزشمندی آن انتخاب میشوند. قوطی های مقوایی کاغذ کرافت برای محصولاتی از جمله مواد خوراکی و انواع لوازم طراحی شده اند که لایه ای از قسمت داخلی آن از جنس کرافت است که مقاومت بالایی دارد. لوکس باکس با فروش انواع قوطی مقوایی در مدل های مختلف با درب های آسان باز شو، بسته بندی مورد نیاز و دلخواه برند ها و مشتریان را تامین می نماید.