جعبه هدیه چوبی
جعبه های هدیه چوبی لوکس باکس بسیار با کیفیت و با استفاده از متریال درجه یک و بسیار مرغوبی طراحی و تولیده شده اند. طراحی متفاوت این باکس های چوبی سبب کارآیی بیشتر این جعبه ها شده است .ظاهر زیبا، طبیعی و لطیف چوب باعث شده است که افراد زیادی استفاده از جعبه هدیه چوبی را برای کادو های فانتزی خود ترجیح بدهند و به این جعبه ها روی بیاورند.
سینی پذیرایی چوبی لوکس باکس
سینی های چوبی امروزه کاربردهای بیشتر نسبت به گذشته دارند . علاوه بر کاربردهای قبلی ، سینی سرو چوبی امروزه کاربرد تزیینی و دکوراتیو نیز پیدا کرده اند .گاهی برای سرو فست فود ، یا پیش غذاها و یا حتی به عنوان وسیله ی تزئینی برای قرار دادن شمع و گل مورد استفاده قرار می گیرد . لوکس باکس به عنوان تنها تولید کننده باکس های چوبی در کشور ، اقدام به تولید و طراحی سینی های چوبی لوکس کرده است . سینی چوبی با داشتن جنسی از چوب طبیعی درجه یک ،سینی بسیار مقاوم و مستحکم در برابر هر گونه شکستگی و یا افتادن از ارتفاع هستند. جنس این سینی های چوبی از چوب طبیعی درجه یک با روکشی از مواد عایق کننده و جلادهنده می باشد ک همین ویژگی سبب کیفیت ، دوام و ماندگاری این سینی های چوبی شده است.
جعبه پذیرایی دمنوش چوبی لوکس باکس
جعبه های چوبی پذیرایی دمنوش لوکس باکس در طرح و ابعاد مختلف با جنسی از چوب و متریال با کیفیت با کارآیی زیاد جهت نگهداری انواع دمنوش ، تی بگ و کافی میکس . جعبه پذیرایی، باکسی است که دارای قسمت بندی‌‌های متفاوتی است. تنوع موجود در بازار مربوط به اندازه، تقسیم بندی‌‌های داخل جعبه و جنس آن می‌‌باشد. انتخاب طرح و جنس مناسب، به کاربردی بودن آن کمک شایانی می‌‌نماید. طراحی بیرونی جعبه های دمنوشی به گونه ای است که با برش های تزیینی زیبا بر روی قسمت درب و یا بدنه جعبه با طرح های مختلف اصیل  و سنتی _ کلاسیک موجب شده تا به ارزش هنری این باکس های چوبی افزوده شود .
جعبه‌ آجیل و خشکبار
جعبه های پذیرایی چوبی آجیل و خشکبار لوکس باکس دارای پارتیشن بندی هایی در ابعاد مختلف جهت گنجاندن ظرفیت های متفاوتی از انواع آجیل و خشکبار، با جنسی از چوب و متریال بسیار با کیفیت و درجه یک. جعبه چوبی انتخابی جذاب و متفاوت برای بسته بندی است. شما عزیزان می توانید از این جعبه ها برای بسته بندی انواع آجیل و خشکبار استفاده نمایید . ظرافت و زیبایی بافت چوب در این جعبه ها موجب می شود که ظاهری بسیار چشم نواز داشته باشند . همین امر افراد را مجاب می کند که بدون لحظه ای درنگ ، جعبه مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنند.