جعبه جواهرات

جعبه جواهرات چوبی

                                                                         

جعبه جواهرات برای محافظت از طلا و جواهرات قیمتی، مورد استفاده قرار می گیرد. وسیله ای بسیار کاربردی و مفید است و ظاهر جعبه جواهرات در اولویت دوم اهمیت قرار دارد. جعبه جواهرات باید به خوبی از طلا و زیورآلات گرانبهایتان محافظت کند، از گره خوردن آنها در هم پیشگیری کند و نگذارد در معرض هوا و گرد و غبار قرار داشته باشند. برای خرید یک جعبه جواهرات مناسب باید فاکتورهایی را مدنظر داشته باشید. بدون شک مدل‌های متنوعی از جعبه جواهرات در بازار وجود دارد، از نمونه‌های لعاب‌کاری و میناکاری شده تا جعبه‌های فلزی با طرح‌های کلاسیک یا مدرن. اما اگر جعبه جواهرات را به قصد محافظت از زیورآلات گرانبهای خود خریداری می‌کنید (نه صرفا برای تزئین و دکور اتاق)، توصیه می‌کنیم حتما سراغ نمونه‌های چوبی بروید. چوب از شکل‌گیری رطوبت در فضای داخلی جعبه پیشگیری می‌کند. همچنین نوعی عایق‌بندی مناسب برای طلا و جواهرات بشمار می‌رود. چوب ذاتا زیباست و رنگ‌های جذابی دارد و به تزئینات زیادی نیاز ندارد. یعنی در عین سادگی بسیار شیک است و با هر دکوری هم ست می‌شود. 

                                                                         

جعبه جواهرات یکی از محبوب ترین وسایل مورد استفاده ی دختران و بانوان  می باشد. این وسیله چنان محبوب و کاربردی است که در هر منزل تقریبا یک عدد روی میز دختر یا خانم آن خانه وجود دارد. از این رو محبوبیت و کاربرد فراوان این وسیله باعث شده که انواع جعبه های جواهرشکیل و با کیفیت توسط لوکس باکس ( https://iluxbox.com/ در طرح و ابعاد مختلف طراحی و تولید شود.

مدل جعبه جواهرات جدید

جعبه جواهرات میتواند شیشه ای، چوبی، فلزی، چرم و... باشند که هرکدام مدل های متنوع و شیکی دارند و میتوانند به خوبی از جواهرات گرانبهای شما نگهداری کنند. برخی از این جعبه ها شبیه صندوق و یا چمدان هستند که برای خانم هایی که طلا و جواهرات زیادی دارند مناسب اند.

جعبه جواهرات فانتزی، جعبه جواهرات لوکس، جعبه جواهرات سنتی و جعبه جواهرات مدرن از جمله دسته بندی های دیگری است که برای جعبه های جواهرات لوکس  ، استفاده می شود.برای ثبت سفارشات خود می توانید به وب سایت ما به آدرس ( https://iluxbox.com/ ) ، مراجعه نمایید و جعبه مورد نظر خود را با اطمینان خاطر انتخاب نمایید.