جعبه جواهرات

                         

جعبه جواهرات برای محافظت از طلا و جواهرات قیمتی، مورد استفاده قرار می گیرد. وسیله ای بسیار کاربردی و مفید است و ظاهر جعبه جواهرات در اولویت دوم اهمیت قرار دارد. جعبه جواهرات باید به خوبی از طلا و زیورآلات گرانبهایتان محافظت کند، از گره خوردن آنها در هم پیشگیری کند و نگذارد در معرض هوا و گرد و غبار قرار داشته باشند. برای خرید یک جعبه جواهرات چوبی لوکس ومناسب باید فاکتورهایی را مدنظر داشته باشید. بدون شک مدل‌های متنوعی از جعبه جواهرات در بازار وجود دارد، از نمونه‌های لعاب‌کاری و میناکاری شده تا جعبه‌های فلزی با طرح‌های کلاسیک یا مدرن. اما اگر جعبه جواهرات را به قصد محافظت از زیورآلات گرانبهای خود خریداری می‌کنید (نه صرفا برای تزئین و دکور اتاق)، توصیه می‌کنیم حتما سراغ نمونه‌های چوبی بروید. چوب از شکل‌گیری رطوبت در فضای داخلی جعبه پیشگیری می‌کند. همچنین نوعی عایق‌بندی مناسب برای طلا و جواهرات بشمار می‌رود. چوب ذاتا زیباست و رنگ‌های جذابی دارد و به تزئینات زیادی نیاز ندارد. یعنی در عین سادگی بسیار شیک است و با هر دکوری هم ست می‌شود. 

                                                  

جعبه جواهرات  ، یکی از محبوب ترین وسایل مورد استفاده ی دختران و بانوان  می باشد. این وسیله چنان محبوب و کاربردی است که در هر منزل تقریبا یک عدد روی میز دختر یا خانم آن خانه وجود دارد. از این رو محبوبیت و کاربرد فراوان این وسیله باعث شده که انواع جعبه های جواهرشکیل و با کیفیت توسط لوکس باکس، در طرح و ابعاد مختلف طراحی و تولید شود. نظیر :

جعبه جواهرات طلا ساعت هدیه چوبی لوکس باکس کد LB301-W

 

مدل جعبه جواهرات جدید

جعبه جواهرات میتواند شیشه ای، چوبی، فلزی، چرم و... باشند که هرکدام مدل های متنوع و شیکی دارند و میتوانند به خوبی از جواهرات گرانبهای شما نگهداری کنند. برخی از این جعبه ها شبیه صندوق و یا چمدان هستند که برای خانم هایی که طلا و جواهرات زیادی دارند مناسب اند.

جعبه های لوکس طلا و جواهرات چوبی چرمی شیشه ای ،جعبه جواهرات فانتزی، جعبه جواهرات لوکس، جعبه جواهرات سنتی و جعبه جواهرات مدرن از جمله دسته بندی های دیگری است که برای جعبه های جواهرات لوکس ، استفاده می شود.برای ثبت سفارشات خود می توانید به وب سایت فروشگاه اینترنتی لوکس باکس ، مراجعه نمایید و جعبه مورد نظر خود را با اطمینان خاطر انتخاب نمایید.