فرصت‌های شغلی

اشتیاق برای تعالی

فرصتی برای همکاری با لوکس باکس 

لوکس باکس  به عنوان یک کارخانه تولید کننده انواع باکس های چوبی پذیرایی ، دمنوشی ، آجیل و خشکبار و کادویی در کشور بنابر اهدافی که در نظر دارد ، مبتنی بر رفع دغدغه و نیاز شما عزیزان و کسب رضایت مشتریان خود گام بر داشته و با تیم حرفه ای و متخصصی که دارد برای رسیدن به این اهداف با همکاری ،  انضباط و همدلی که  بین کارکنان این مجموعه وجود دارد توانسته است تا با افتخار به این هدف برسد ودر جهت ارتقا آنها گام بر دارد.

ما همواره به دنبال ارتباط موثر هستیم ، برای ایجاد بهترین تیم کاری ، بهترین ها را جذب می کنیم و همواره مشتاقیم تا شبکه ارتباطی خود را گسترش دهیم.

لوکس باکس مطابق با اهداف و استراتژی خود همواره در پی جذب دو دسته از نیروی بازار کار می باشد:

  1.  بازاریابی و فروش 
  2. تولید محتوا و پشتیبانی سایت
  3. همکاری و استخدام در مجموعه لوکس باکس

تجربه و خبرگی افراد در زمینه فروش به همراه دانش به روز و انگیزه به لوکس باکس کمک خواهد کرد تا در زمینه ارتباطات و بازاریابی خود موفق تر عمل کند.

با توجه به فضای کاری لوکس باکس و همکاری و همدلی بین نیروی جوان این مجموعه ، لوکس باکس اعتقاد دارد که نیروی کار جوان و خلاق در محیط کار ، طول عمر مفید و بازدهی بالاتری را برای شرکت به همراه خواهد داشت . چرا که کارمندان جوان می توانند چشم انداز تازه و طرز تفکر و ایده هایی متفاوت و جدید را برای این مجموعه  ایجاد کنند. کارمندان جوان مشتاق یادگیری و ایجاد تجربه و مهارت های خود در مجموعه هستند و این اشتیاق برای مجموعه لوکس باکس جهت بهره وری بیشتر همواره مورد توجه بوده است.

در صورت تمایل به همکاری با مجموعه  لوکس باکس ، رزومه کاری خود را به پست الکترونیکی : info@iluxbox.com ایمیل نمایید.