جعبه های چوبی لیزری لوکس باکس

                         

به طور کلی وسایل تزیینی چوبی همیشه و از روزگاران قدیم ، زیبا و مورد توجه بوده اند . به طوری که بافت چوب به عنوان یک متریال کاملا طبیعی ضمن زیبایی چشم نوازی که دارد ، از استحکام و مقاومت خوبی نیز در مقابل ضربه و وزن بالا برخوردار است و نظر هر مخاطبی را به خود جذب می کند . جعبه های چوبی لوکس باکس ، به گونه ای تولید می شوند که علاوه بر زیبایی و استحکام ، کاربردهای فراوانی نیز دارند . باکس های چوبی لوکس و نفیس مجموعه لوکس باکس ، در ابعاد و اندازه هایی تولید می شوند که ضمن نظم دادن به محیط اطراف شما ، به زیبایی اطرافتان نیز می افزاید . زمانی که صحبت از خرید جعبه های چوبی می شود ، ممکن است که فقط جنبه تزیینی و فانتزی آن ها به ذهن خطور کند ، اما باید توجه داشت که باکس های چوبی لوکس باکس  ، در تمام زمینه ها اعم از بسته بندی ، نظم و سرو سامان بخشیدن به ملزومات ، هدیه و ..کاربردهای فراوانی دارند که بسته به نیاز بازار و مشتریان طراحی و تولید می شوند.

🙃در این مقاله قصد داریم تا شما عزیزان را بیشتر با انواع جعبه های چوبی لیزری و حکی لوکس باکس ، آشنا کنیم :

 • جعبه چوبی لیزری لوکس باکس

 • برش لیزر جعبه های چوبی لوکس

 • تفاوت برش با دستگاه برش لیزر و روش های سنتی

 • امکان حکاکی لیزر بر روی جعبه های چوبی لوکس باکس

 • انواع چوب های مناسب برای حکاکی و برش لیزر باکس های چوبی لوکس

 • مراحل اجرای برش لیزری بر روی باکس های چوبی

 • کاربرد جعبه های چوبی  نفیس با برش لیزر

 • برش لیزری  جعبه های چوبی لوکس  در صنعت چه فوایدی دارد؟

 • مدت زمانی که برای انجام برش لیزر چوب و تحویل جعبه های چوبی لوکس باکس ،  لازم است؟

 • ساخت جعبه های چوبی لیزری لوکس باکس

                                                  

🤨جعبه های چوبی لیزری لوکس باکس

مهمترین فاکتور در ساخت جعبه های چوبی لوکس باکس ، ظرافت و زیبایی آ ن ها می باشد ، چراکه نخستین چیزی که مشتریان در خرید جعبه های چوبی به آن ها توجه می کنند ، ظاهر زیبا و ظرافت این باکس های چوبی است . لوکس باکس با برش لیزری چوب ، انواع باکس های مختلف پذیرایی ، دمنوش و هدیه و ... را با طرح های مختلف طراحی و تولید کرده است . با به وجود آمدن برش لیزری ، این امکان به وجود آمد تا صنعتگران با شخصی سازی و تولید طرح های متنوع ، محصولات اختصاصی خود را تولید نمایند .

🤨برش لیزر جعبه های چوبی لوکس

لیزر چوب یعنی ایجاد طرح و نقوش ظریف و پیچیده بر روی انواع سطوح چوبی. ایجاد انواع برش لیزری، سوراخ، و سایر اشکال هندسی منتظم و غیر منتظم و حکاکی لیزری بر روی انواع غیر فلزات و شیشه و سنگ در ضخامت های مختلف، امکان حکاکی لیزری متن و طرح های بسیار ریز با دستگاه های حکاکی لیزری برو روی چوب . امروزه بسیاری از کشور ها برای ساخت کارهای تزیینی چوبی ، باکس های چوبی و قاب های تزیینی و حکاکی طرح های مختلف بر روی چوب از دستگاه حکاکی لیزری استفاده می کنند.  برش لیزری چوب ، امروزه برای برش چوب های ام دی اف روکش شده یکی از بهترین و به صرفه ترین روش ها به جهت تولید محصولات بسیار متنوع است . دستگاه های برش لیزری قادر هستند تا انواع مختلف طرح های پیچیده و حتی چوب های به ضخامت 25 میلیمتر را با بیشترین دقت و کیفیت  در کمترین زمان ممکن ، برش دهند. روند پیاده سازی طرح های لیزری به گونه ای است که ابتدا طرح موردنظر با کمک نرم افزار های کورل و .. طراحی و بعد توسط دستگاه لیزر ، آن را به مرحله پیاده سازی می رسانند. از چوب در تولیدات لیزری در محصولاتی نظیر انواع جعبه های دمنوش و پذیرائی، جعبه های جواهرات ، جعبه های هدیه و فانتزی، انواع لوازم دکوری و تزئینی و ... هزاران کاربرد دیگر می توان استفاده نمود. مانند 

جعبه جواهرات طلا ساعت هدیه چوبی لوکس باکس کد LB303-W

 

جعبه گل هدیه کادو چوبی لوکس باکس کد LB220

🤨تفاوت برش با دستگاه برش لیزر و روش های سنتی

امروزه دستگاه های برش لیزری نسبت به روش های سنتی مزایای بیشتری دارند . در روش برش لیزری چوب ، بین ابزار برش و قطعه مورد نظر هیچ گونه تماسی برقرار نمی شود و علاوه بر این  روش دستگاه های برش لیزری از دقت بالاتری نسبت به روش های سنتی برخوردار است ..

 🤨امکان حکاکی لیزر بر روی جعبه های چوبی لوکس باکس

با استفاده از خدمات لیزر چوب می توان انواع طرح ، نوشته ، لوگو و... را برش و حکاکی و یا چاپ لیزری کرد . که به برخی از مزایای آن می توان اشاره کرد :

1- دقت و ظرافت حکاکی و برش در خدمات لیزر جعبه های چوبی لوکس باکس

2- امکان برش و حکاکی طرح های پیچیده در خدمات لیزر باکس های شکیل و لوکس

3- تبدیل سریع ایده به طرح و  طرح به جعبه چوبی لوکس در خدمات لیزر

4- بدون ایجاد خاک ، اره و  آلودگی در خدمات لیزر

5- امکان برش و حکاکی با عمق های مختلف در خدمات لیزر لوکس باکس 

🤨انواع چوب های مناسب برای حکاکی و برش لیزر باکس های چوبی لوکس

چوب صنعتی

بالسا

تخته فیبرمتراکم

توسکا

راش

سدر

جامد

روکش

چوب پنبه

                                                   

🤨مراحل اجرای برش لیزری بر روی باکس های چوبی لوکس باکس

 1. طراحی

در این مرحله طرح مورد نظر توسط یکی از نرم افزار های گرافیکی  و طراحی  مشخص می شود .

 1. تهیه مواد اولیه

در این مرحله متریال مورد نیاز با توجه به ابعاد  طرح ، رنگ ، ضخامت و ... تهیه می شوند.

 1. ساخت و نمونه اولیه

در این مرحله نمونه ای از طرح اصلی بر روی مواد اولیه اجرا می شود .

 1. انجام کار و نمونه نهایی

در این مرحله طرح اصلی با لحاظ کردن تغییرات احتمالی و لازم بر روی مواد اولیه انجام می شود و طرح مورد نظر به طور کامل اجرا می شود .

🤨کاربرد جعبه های چوبی  لوکس باکس ،  با برش لیزر

دکوراسیون

صنایع دستی و هنری

کادو

مدل‌های معماری

خاتم کاری

جعبه جواهرات

انواع استند ها

🤨برش لیزری  جعبه های چوبی لوکس در صنعت چه فوایدی دارد؟

با استفاده از روش برش لیزری ، می توان انواع جعبه های چوبی را به اشکال و ابعاد مختلف تبدیل کرد. در واقع با استفاده از این روش ، شرکت ها می توانند محصولات سفارشی خود را با استفاده از دستگاه لیزر انجام دهند . برش لیزری در میان صنعتگران به جهت ظرافت و انطباق پذیری آن ، بسیار محبوب است . از دیگر فواید ساخت و تولید باکس های چوبی لیزری  می توان به ، ساخت جعبه لیزری اختصاصی در بسته بندی محصولات و … مقاومت بالا ، زیبایی منحصر به فرد ، تنوع در متریال ، دقت و ظرافت و همچنین برش طرح های زیبا و ظریف دلخواه شما بر روی جعبه اشاره کرد  که باعث جذابیت در سبک بسته بندی و برند سازی می شود. ساخت جعبه های چوبی  و جعبه چوبی لیزری با جنس مولتی استایل و ام دی اف کاربرد های مختلفی در صنایع مواد غذایی جهت نگهداری و صادرات محصولات مختلفی همچون خشکبار ، چای ، زعفران و …  دارد . مانند 

جعبه دمنوش پذیرایی چوبی لوکس باکس کد LB320-0

 

🤨مدت زمانی که برای انجام برش لیزر چوب و تحویل جعبه های چوبی لوکس باکس لازم است؟

زمان انجام کار و تحویل جعبه ها ، بستگی به فایل مشتری از نظر حجم و اندازه و تعداد کار متفاوت است.

                                                   

🤨ساخت جعبه های چوبی  لیزری لوکس باکس

بخش ساخت جعبه های چوبی  و جعبه چوبی لیزری واحد حک و لیزر لوکس باکس ، با دارا بودن ظرفیت تولید بالا و به روز ترین تجهیزات و دستگاه های حک و برش لیزر و با تکیه بر تخصص و تجربه تیم متخصص خود با طراحی و ساخت جعبه کادویی ارزان و لوکس ویژه ساعت و دستبند در صدد بوده است تا سفارشات مشتریان گرانقدر خود را به بهترین وجه و بالاترین کیفیت ارائه دهد. تولیدات لوکس باکس ، جعبه های چوبی برای مصارف مختلف و جعبه چوبی لیزری محصولات ، هدایا و … و در کل تولید و ساخت باکس های لیزری شکیل و نفیس با انواع متریال غیر فلز شبیه ام دی اف ، مولتی استایل و … می باشد که قطعا با خرید این باکس ها از کیفیت و مرغوبیت آنها لذت خواهید برد.

برای ثبت سفارشات خود به صورت تک و یا عمده و حتی سفارشی به وب سایت فروشگاه آنلاین لوکس باکس، مراجعه نمایید تا در اسرع وقت با شما هماهنگی های لازم صورت گیرد.